Boca B ulovila šest bodů

Tři zápasy čekaly v přibyslavské hale na "borovskou" rezervu Bocy Chotěboř. Ze tří zápasů se jí podařilo vytěžit šest bodů, čímž si udržela kontakt s vedoucími celky tabulky.

Boca B – Chlapíci HB 1:4

V zahajovacím utkání se v prvním poločase v plné nahotě ukázala nerozehranost Bocy, která se nechala hned od počátku soupeřem zatlačit na svoji polovinu. Chaotický a zmatený výkon prvních minut ani nemohl skončit jinak než brankami v její síti. Výborně hrající Chlapíci během prvních čtyř minut vstřelili po rychlých kombinacích tři branky a ještě spálili dvě super šance, které zmařil Lupták. Teprve poté se jejich soupeř poněkud probral z letargie a také vystrčil útočné růžky. Boca nastřelila tyčku a břevno, to ovšem stejně jako dvě šance na druhé straně již poločasový stav nezměnilo. Druhá půle již byla očividně vyrovnanější a borovští hráči pod jmenovkou slavného argentinského klubu si vytvořili několik slušných šancí. Po dvou minutách snížil Veselý, Brukner ve skluzu trefil pouze brankáře, Janáčkovu zbrklou střelu vytáhl brankář, stejně jako dva Šnajdrovi pokusy a brankou neskončily ani závary a trestné kopy v blízkosti pokutového území. Chlapíci ovšem také měli šance a v sedmé minutě kontrovali gólem na 4:1. Na konci zápasu ještě Veselý neproměnil penaltu a skóre se tak již nepohnulo. Boca mohla litovat nekoncentrovanosti ležérnosti v prvním poločase.

Branky: Veselý

Boca B – Skuhrov B 4:2

Do druhého utkání již domácí (rozuměj Boca ) nastoupili jako vyměnění a svým výkonem nechali částečně zapomenout na nevydařený první zápas. Již na začátku střetnutí otevřel skóre Hošák a Skuhrov byl očividně nástupem Bocy zaskočen. Ta převzala iniciativu a vytvářela si další šance, dvakrát se po pěkných přihrávkách dostal před brankáře Veselý, šanci měl Hošák i Fruhbauer. Po pěti minutách se sice Skuhrovu povedlo vyrovnat, ale za další dvě minuty napřáhl Chlubna a strhl průběžný poločasový stav opět na stranu domácích. Ti neustávali v bojovnosti ani ve druhé půli a zaslouženě vstřelili opět Chlubnou třetí branku. Pak pěkný Bruknerův volej přímo z rohu vytěsnil hostující Krajíček, stejně jako Hošákovu střelu, nájezd Janáčka a několik dalších možností a stejně si počínal na druhé straně i Lupták. Čtvrtou a uklidňující branku přidal v osmé minutě druhé půle Veselý. Skuhrov také se zmohl pouze na korekci stavu střelou takřka z půlky hřiště až deset vteřin před koncem a tak si domácí naprosto zaslouženě připsali tři body do tabulky.

Branky: Chlubna 2, Hošák, Veselý

Boca B – Sobiňov 4:2

Dobrý výkon si Boca schovala i na poslední zápas se Sobiňovem. Takřka celé utkání diktovala tempo hry a během několika minut se dostala do tříbrankového vedení. Nejprve měl snadnou práci po Veselého příhře Hošák, pak Veselý parádně trefil bombou pod břevno Chlubnou rozehraný roh a když Janáček našel před bránou ze strany přesně Hošáka, byl stav již 3:0 pro Bocu. Ta pak na několik minut lehce polevila v tempu a soupeři se podařilo snížit až na rozdíl jediné branky. Domácí pak ale již suveréně kontrolovali hru, dobře kombinovali a drželi Sobíňov na jeho polovině. Spolu s tím přicházely v druhé půli i další šance, z nichž dvě největší zmařil Uttendorfský, mimo střílel i Veselý a Janáček a sám před brankáře pálil slabě Hošák. Čtvrtý gól se podařilo vstřelit až v páté minutě po pěkné akci, když Janáček si vyměnil míč s Fruhbauerem, ten z první přiťukl Veselému, na kterého již zívala prázdná branka. I přes několik dalších příležitostí se již stav do konce utkání nezměnil a utkání tak skončilo 4:2 pro Bocu B.

Branky: Hošák 2, Veselý 2

Sestava:
Lupták – Chlubna, Janáček, Brukner, Šnajdr – Hošák, Veselý, Fruhbauer, Zvolánek, Uttendorfský

1 FC NAGÁNO        7    6 1 0  25:9    19
2 BROĎÁCI             7    5 0 2  23:15  15